KONST / Skulptur & konsthantverk / Horn 10985240

nr 1098 5240

Horn

för ceremoni, Koppar och mässing, Tibet, 1700-tal, längd: 38 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 mars 2017
kl 20:27:19

24/3 19:11:37 1      Vinnande bud
24/3 19:43:00 1      justering av budtak